Metamorfní technika - motýlí masáž

Příjemná, hluboce relaxační a vysoce účinná metoda pro uvolnění emocionálních a citových bloků a vzorců utvořených během prenatálního vývoje, tzn.v lůně matky. V praktickém životě se můžou tyto bloky projevovat fyzickou nemocí, psychickou nerovnováhou, stresem, komunikačními problémy atd. Je založena na principu uvolňování energie, která vyživuje bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí po narození, které se fixují na reflexní zónu páteře, chodidel, rukou a hlavy. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního vývoje, od početí až po moment narození. Nejde o masáž ani terapii, tato hodinu trvající bezolejová metoda je unikátní v tom, že bez toho aniž byste sdělovali jakékoli zdravotní či psychické potíže, dokáže dát nový impuls naší vnitřní tvořivé životní síle, která nám pomáhá nejlépe využít náš životní potenciál. Aplikace této metody působí na zlepšení zdraví, zvýšení vnitřní motivace a radosti, psychické vyrovnanosti a harmonického stavu bytí. Pokud potřebujete získat nadhled, radost, klid v duši nebo cítíte, že ne vše ve vašem životě je v rovnováze a jak má být, od zdraví až po různé vztahy – třeba to zrovna Metamorfní technika dokáže změnit. Uzdravujícím zdrojem je přímo vaše specifická životní energie, která se touto technikou aktivuje a která sama ví nejlépe, kde zapůsobit. Jde o vrozenou inteligenci našeho organismu, který má úžasnou schopnost regenerace. Důvěřujeme tedy inteligenci našeho těla. Sama tuto techniku zbožňuju, protože, když mi ji někdo provádí, krásně si odpočinu a cítím se jakoby celkově restartovaná, vyklidněná a vždy odcházím s úsměvem na rtech.

Pro koho je metoda vhodná? Pro všechny, dospělé, děti, seniory. Je úžasná pro řešení hyperaktivity dětí, poruch sebeovládání, agresivity, autismu, také pro těhotné ženy a zdravý vývoj jejich miminek. Je úspěšná i při řešení poruch či zdravotních problémů velmi starého původu. Má trvalý účinek bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Doporučuji ošetření provádět max. jednou týdně, aby energetický systém ustál procesy přeorientování. Pokud člověk trpí konkrétním problémem, je vhodné ošetření opakovat i 10x za sebou nebo chodit prostě jednou za čas podle pocitu, ale ani jedna samostatná terapie není zbytečná. Děti zvládají proceduru častěji, jelikož jejich energetický systém funguje na rychlejší otáčky. Pokud to dítě připustí, můžou maminky ošetřovat své děti.

Metamorfní technika se zrodila z výzkumů pocházejících z 50. let 20.století, kterým se věnoval anglický neuropat a reflexolog Robert St.John. Pracoval s dětmi trpějícími autismem a Downovým syndromem. Jeho poznatky dále rozvinul Kanaďan Gaston San-Pierre, který se St. Johnem v 70.letech spolupracoval a dal této metodě název Metamorfní technika.