pracovnice skladu, 50 let

 

"Neskutečně úžasná masáž při které jsem si odpočinula a vypla mozek. Těším se na dalsi :)."

obchodní asistentka, 32 let

 

"Hýčkací masáž je úžasná, po dlouhé době jsem mohla vypnout hlavu a jen si užívat pocit výjimečnosti.....děkuju."

svatební koordinátorka, 26 let

 

"Verunka je úžasná, velmi empatická a šikovná slečna. Při její masáži si vždy odpočinu a odcházím jako znovuzrozená. Verunko, moc děkuji. Jsi poklad."

obchodní zástupce, 41 let

 

"Tak dnes jsem byla naposledy u mé masérky Veroniky v Plzni, její citlivý a osobní přístup mi bude chybět každá návštěva zregenerovala nejen tělo, ale i duši vždy mě překvapila něčím navíc, ať už to byl relaxační bubínek nebo  hra na velmi poetickou zvonkohru. Veru děkuji a přeji v Olomouci hoooodně spokojených klientů ať se Ti daří."

učitelka, 60 let

 

"Chtěla bych poděkovat slečně Veronice za skvělou péči a neskonale vlídný přístup. Masáže absolvuji pravidelně a staly se pro mne zklidněním uspěchaných dnů. Vždy si užívám pohodovou atmosféru. Oceňuji její profesionální přístup. Je úžasné setkávat se s tak pozitivně naladěným mladým člověkem."

fyzioterapeut, 32 let

"Jako fyzioterapeut denně ošetřím spoustu lidí, a proto potřebuji také regenerovat. Jsem dost náročný, když se mám nechat ošetřit někým jiným, ale když jsem poznal masáž od Veroniky, hned jsem věděl, že budu spokojený, že mi bude maximálně vyhovovat. Slečna Veronika je profesionál, rozumí pohybovému aparátu, při masáži dokáže navodit klidnou, ale i srandovní atmosféru a pro mě nejdůležitější, že umí vytvořit rukou nebo loktem silný tlak a najít ztuhlá místa ve svalech, takže všem moc doporučuji."

relationship manager individual, 31 let

"Tento měsíc jsou tomu tři roky, co jsem se rozhodl, po předchozích řekněme zvláštních zkušenostech s jinými maséry, navštívit slečnu Veroniku. A jsou tomu již tři roky, co jejich masérských umů využívám k plné spokojenosti. Velmi příjemné prostředí, kvalitní masáže a k tomu vždy laskavý úsměv. Mohu jen vřele doporučit!"

fitness trenér, 28 let

"Využil jsem služby slečny Veroniky. Konkrétně masáž zad. Můžu říci, že jsem více než spokojen. Slečna Veronika je velice pozorná, má znalosti v oblasti anatomie a fyziologie, které upotřebila v průběhu dané masáže. Svým vstřícným a přátelským chováním dotvořila už tak velice příjemný zážitek. Doporučuji."

dělnice, 57 let

 

"Už to bude rok, co pravidelně chodím ke slečně Veronice na masáže. Z každé masáže odcházím s pocitem lehkosti. Jsem nadmíru spokojená. Na každou další masáž se moc a moc těším. Je skvělá a má cit v rukou i v duši. Mnohokrát děkuji Veroniko!!!"

zástupce ředitele obchodního řetězce, 36 let

Five stars! Perfektní uvolnění a relaxace, Veronika má ruce ze zlata. (obrazně)

manažer sportovních aktivit, 26 let

 

"Šikovná a milá masérka. Atmosféra byla vždy příjemná. Má pro masáže opravdu cit. Vřele doporučuji!"

finanční poradce, 38 let

"Veronika je nejen skvělá masérka, ale i fajn člověk, u kterého si zrelaxujete nejen tělo, ale i ducha. Má zlaté ruce a dobré srdce. Nemohu jinak než doporučit!!! Bylo mi potěšením a určitě ne naposledy!!!!"

finanční poradce, 26 let

 

"Znám Verču osobně a co si myslím, že klienti nejvíce docení, je její přirozenost a pečlivost, se kterou přistupuje ke každé masáži. Dokáže se vcítit do nálady návštěvníka, navázat příjemný rozhovor a stejně tak poznat, kdy situace vyžaduje spíše klid a ticho. A vážně doporučuji vyzkoušet masáž krku, uší a hlavy, nemá to chybu!:)"

trénér tenisu (děti, dospělí), 24 let

"Má první masáž od profesionálky. Vyzkoušel jsem pro mě netradiční lávové kameny a byl to nezapomenutelný zážitek a především úžasný relax. V deštivých a zimních dnech je tato masáž, která prohřeje celé tělo, jasná volba."

asistentka prodeje luxusní módy, 24 let

 

"Úžasná masáž! Příjemná atmosféra a slečna masérka velice pozitivní člověk, který Vás nabije energií. Relax, který doporučuji každému!"

administrativní pracovník callcentra, 24 let

"Slečna masérka mě přivítala s úsměvem, atmosféra byla velice příjemná, a tudíž vhodná na relax u masáže. Vše bylo výborně připravené. Jelikož jsem byla spokojená, přišla jsem pak i na masáž lávovými kameny. Obě byly velmi uvolňující a skvělé pro regeneraci. Doporučuji."

provozní restaurace, 25 let

 

"Má první a určitě ne poslední masáž. Luxusní, pohodová a odpočinková. Akorát ty nezapálené svíčky si bude muset Verča příště napravit :) Všem vřele doporučuji."

servisní technik, 24 let

"Byl jsem u Veroniky na masáži jako jeden z prvních klientů. Upřímně jsem neměl moc velká očekávání vzhledem k tomu, jaké masáže jsem v minulosti absolvoval. V případě této masáže jsem ale odcházel velmi spokojený a odpočatý. Masérka k masáži přistupuje profesionálně a zároveň lidsky a přirozeně. Navíc je moc milá. Můžu určitě doporučit.