Obsah nabídky:


POPRVÉ NA MASÁŽI?

o masazich poprve na masazichSundejte si prosím řetízky, náramky a hodinky. Ženy prosím sepněte si vlasy do pevného a pohodlného culíku nebo drdolu na horní části hlavy. Věřím, že se více uvolníte, nebude-li vás stahovat zbytečné oblečení. Spodní prádlo si nechejte na sobě. Podprsenku si případně, pokud byste se styděly, můžete nechat, jen sundat ramínka a já vám ji vleže pak rozepnu. Odhalené partie vždy zakrývám ručníkem nebo dekou, obzvlášť dbám na zakrytí nohou, takže se nemusíte bát, že vám bude zima.  Není vhodné přijít na masáž po jídle, kdy ještě cítíte těžkost v žaludku. Samozřejmě také by nebylo dobré, aby Vám kručelo v břiše a Vy jste se soustředili místo na sebe na nepříjemný pocit v těle. Také prosím před masáží vynechejte alkohol a v den masáže (po) již nic těžkého nevykonávejte. Máte ode mě na tento den doma dovolenou. Žádné věšení prádla, tahání nákupů nebo zvedání dětí. Tělo se masáží přepne do klidového režimu a takovou činností byste si mohli uškodit. Svaly jsou zahřáté, měkké a uvolněné a náhlou zátěží by sval mohl dostat křeč a pořádně Vás potrápit. Následující den jste už bez obav zpátky ve hře.:) Dbejte prosím na má doporučení, masáž a pocit po ní si díky tomu maximálně užijete.

RELAXAČNÍ MASÁŽE

o masazich relaxacni masazRelaxační masáže provádím dlaněmi, prsty a předloktím za použití oleje, jenž vyživí Vaši pokožku. Mají za cíl uvolnit tělo (svaly) i mysl od napětí, které si každý z nás ve větší či menší míře nese s sebou. Při relaxační masáži doporučuji nemluvit, aby se i Vaše mysl dokonale uvolnila a přestala na chvíli myslet na všední starosti. V takovém ideálním případě jde vlastně o meditaci, kdy člověk jen dýchá a prodýchává doteky maséra, jenž o něj zvenčí pečuje. Po takovém prožitku jste opravdu odpočatí, cítíte se lehce a znovuzrozeně. Každý z nás to prostě potřebuje. Ideální načasování masáže je jednou za týden až dva. Efekt pak nevnímáte pouze Vy, ale také Vaše okolí, které si všimne Vaší uvolněnější nálady a častějších úsměvů. Protože je Vám najednou prostě hezky a na chvíli se zastavíte a dovolíte si nemyslet na nic. Jde o takový restart. Pokud Vás některé svaly bolí, budu jim věnovat zvýšenou pozornost a domluvím jim, aby se chovaly příkladně. :) Trvání masáže je čistě na Vás, já nabízím od půlhodinové přes hodinovou, až po celkovou, hodinu a půl trvající masáž. Jestliže Vás trápí lehká bolest svalů pocházející z běžné vytíženosti nebo i sportovního výkonu, zatvrdnutí svalů, napětí nebo si prostě chcete jen odpočinout, načerpat nové síly a nechat se hýčkat, pak je relaxační masáž to pravé pro Vás.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

o masazich lavove kamenyTato masáž je prováděna lávovými kameny zahřátými na 45 - 55 stupňů Celsia. Nebojte, nepopálíte se. Kameny promasírovávám svaly, které se zároveň vlivem tepla ideálně uvolní a nechají tak lépe prostupovat účinky masáže. Kameny na tělo pokládám a masíruji jak samotnými kameny, tak ručně. Kameny jsou v různých velikostech, to aby pasovaly na různé partie těla. Tato masáž trvá hodinu a půl a klient leží celou dobu na břiše. Jde o hluboce relaxační techniku, kdy cítíte dokonale příjemné teplo, které Vám postupně vstupuje do celého těla. Pokud jste typ, co má neustále studené nohy a ruce, je tato masáž jako stvořená pro Vás. Tělo se prokrví a masáží se nastartuje lehký detox organismu, kdy se začnou uvolňovat toxiny, které za pomoci čisté vody dokáže tělo samo zažívacím traktem eliminovat. Proto je i velmi důležité několik dní bezprostředně po masáži zvýšit příjem čisté neperlivé vody.

 

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

o masazich lymfaticka masazJde o speciální techniku masírování lymfatických uzlin v celém těle, která rozproudí lymfu  a zajistí tak mnohé zdravotní benefity. Pokud vás bolí svaly nebo máte rádi silnější masáž, lymfatická masáž není pro vás. Pokud se chcete detoxikovat (nejlépe na jaře), chcete zhubnout, zbavit se neatraktivní celulitidy, získat novou energii nebo se zbavit otoků nohou, už dál nehledejte a rovnou se objednejte. A teď něco konkrétnějšího pro lepší představu. Co je lymfa? Kdybych to měla říct laicky, jde o hlavní uklízeč tělního odpadu. V těle máme 400 - 800 lymfatických uzlin. Představte si je jako rozvětvený hrozen, podobně jako jsou žíly v těle. Žíly resp.krev má svou pumpu - srdce, díky čemuž neustále spolehlivě proudí, zato lymfa ji nemá a díky gravitaci jsou často postižené právě dolní končetiny. Proto je velmi důležité často chodit nebo prokružovat v leže na zádech s nohama ve vzduchu kotníky, sportovat, prostě se hýbat. Tím ulevíme těžkým nohám a pomůžeme trochu lymfě, rozproudit se. V dnešní době sedavých zaměstnání a sezení v autě je to víc než žádoucí. Někdy ale ani cvičení nepomáhá a my se cítíme oteklí a unavení. Pak je dobré zařadit celkovou lymfatickou masáž do našeho životního stylu a opakovat ji po týdnu, pak po dvou a udržovat si lymfatický systém živý a zdravý jednou masáží za měsíc. Den dva před masáží a to samé po ní je nezbytně nutné pít zvýšené množství čisté neperlivé vody, která působí jako nosič odpadu a je schopná rozprouděné toxiny dostat z těla ven močí. Pokud by člověk nepil, mohou se dostavit bolesti hlavy, břicha a jiné nežádoucí stavy. Je to jako vyčistit si zuby a nevypláchnout si pak pusu. Vyčištěné to je, ale pryč se to nedostalo. Po této masáži je také vhodné omezit cukr, tučná a smažená jídla, prostě dát tělu tu pravou příležitost odlehčit se. Dále je vhodná procházka na čerstvém vzduchu, proto, aby se kyslík dostal k jednotlivým buňkám a ty se mohly perfektně zregenerovat. Neplánujte si po masáži žádnou namáhavou činnost, jako silové cvičení, náročný úklid nebo stresové situace. Prostě všeho s mírou.
Pří této masáži se nepoužívá žádný olej a doteky jsou jemné a velmi příjemné a relaxační. Doproučuji vzít si na masáž volnější tanga, která si můžete nechat na sobě, v případě, že nosíte jiné prádlo, ráda vám u mě půjčím jednorázovou verzi kalhotek. Existují zde i určitá omezení, tedy kontraindikace, kdy se masáž nesmí provádět právě kvůli specifickým zdravotním účinkům. Mezi hlavní patří:

 • infekční a horečnaté stavy (např. i chřipka)
 • chudokrevnost
 • akutní záněty žil
 • infarkt myokardu, angina pectoris
 • aneurysma
 • hypertenze (vysoký krevní tlak)
 • zhoubné nádory
 • těžká onemocnění ledvin a jater

KONTRAINDIKACE - kdy masáž neprovádím

Celková

 • stav vyžadující klid na lůžku
 • horečnaté nebo akutně zánětlivé onemocnění
 • bezprostředně po jídle či alkoholu
 • poranění nebo onemocnění dutiny břišní spojené se záněty nebo krvácením
 • závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)

Místní

 • v místech plísňových nebo hnisavých onemocnění
 • v místech opařenin, popálenin apod.
 • v místech zanícených kloubů
 • v místech křečových žil, zánětů žil nebo bércových vředů
 • v místech citlivých, jako jsou loketní a podkolenní jamky, podpaží, třísla, přední strana krku
 • v místech otoku nejasného původu
 • břicho těhotných žen a žen s menstruací
 • pohlavní orgány a oblast prsou u žen
 • tam, kde jsou blízko k povrchu hrany a trny kostí
 • v místech mateřských znamének, bradavic
 • v místě modřiny, zlomeniny

 

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ

Jedná se o velice starou a osvědčenou léčitelskou metodu. V různých kulturách se nalezly důkazy o tom, že med nikdy nebyl jen sladká pochoutka, ale i přípravek k léčení. Jde o velmi účinnou a důkladnou detoxikační metodu, kterou z těla za hodinu na lehátku odvedeme velké množství toxinů a soli, pokožka i podkoží se značně prokrví a tím se stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a startují se tak všechny možné pozitivní procesy v těle včetně zvýšení imunity či zlepšení elasticity kůže. Zhruba hodinu masíruji teplým medem (opakovaně nanášeným) vaše záda a šíji. Je také důležité, jaký med se při masáži použije, já volím med v bio kvalitě od ověřeného včelaře. Tato masáž má prostě úžasné účinky: snižuje stres a vyčerpání, podporuje správnou termoregulaci pokožky, podporuje lymfatický a imunitní systém, zlepšuje pevnost kostí, navrací pokožce pružnost a příjemný vzhled, působí proti depresím, podporuje činnost všech vnitřních orgánů a navozuje omlazení organismu. Masáž okysličuje a zásobuje pokožku a svaly živinami, vitamíny a minerály. V průběhu masáže se také mění konzistence medu v závislosti na vyplavených toxinech, a tak může výsledná hmota připomínat spíše žvýkačku než samotný med. Záda očistím teplým mokrým ručníkem, což je samo o sobě také velmi příjemné. Pokud chcete tělo důkladně pročistit, doporučuji ideálně opakovat masáž po týdnu, dále po dvou dalších týdnech a nakonec po měsíci a poté masáž opakovat každý měsíc. Nebo prostě přijďte na tuto terapii jednou a i to vás nastartuje. :) Tato masáž se nedoporučuje v těhotenství, po infarktu, při akutním onemocnění nebo při alergii na med. Info o ceně v záložce "ceník".

VEČERNÍ RELAXAČNÍ MASÁŽE

o masazich vecerni relaxacni masazeTuto jedinečnou masáž v Olomouci zavádím hlavně proto, že sama vím, jak je v dnešní době těžké najít si při pracovním shonu a každodenních povinnostech v domácnosti čas na odpočinek a to nejen odpočinek formou ležení u televize, ale odpočinek v tom pravém slova smyslu! Jednoduše úplné odpojení od reality všedního dne. Pro koho je večerní masáž určena? Hodí se zejména pro ty zaneprázdněné z vás, kteří pracují až do večerních hodin. Prostor pro tuto masáž jsem vytvořila také pro sportovce, kteří mají trénink právě večer. Prostě pro ty, kteří se vrátí z náročného fyzického vypětí, při sportu nebo práci, ocenili by regeneraci svalů i mysli a navodili si tak ten nejzdravější spánek. Tato masáž je vhodná také pro ženy, kterým např. usne dítě a pak mají konečně chvilku pro sebe. Jelikož se masáž provádí od 20:00, 20:30, 21:00 nebo 21:30, blízkost masérského lehátka nejvíce ocení obyvatelé centra města nebo ti, kteří se mohou v pořádku dopravit domů autem. Objednat se můžete na kteroukoli masáž z nabídky. Hlavním benefitem této jedinečné večerní masáže je pravý odpočinek, který se dostaví, protože tělo je v tuto dobu již připravené pouze na relax, Vaše hlava už nemusí pracovat a přemýšlet nad povinnostmi a cílené hmaty k uvolnění svalů tak efektivněji vstřebáte. Bezprostředně po masáži následuje spánek, který tak nabyde tu správnou kvalitu. Ve večerních hodinách zachovávám v relaxační místnosti naprosté ticho, pouze nechávám puštěnou relaxační hudbu, která má blahodárný vliv, hlavně na Vaši mysl. Také světlo je omezené a Vy se tak můžete těšit na neuvěřitelně příjemný zážitek relaxace při svíčkách. Nabízím také dárkové poukazy na večerní masáže a tím možnost někomu tento krásný a nový zážitek dopřát. Informace o ceně se dozvíte v záložce "Ceník".

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY CHAMPI (antistresová)

o masazich indicka masaz hlavyTato masáž se provádí vsedě a následně vleže na zádech. V sedě ošetřuji horní část zad, ramena, šíji a vlasovou část a vleže potom obličej a uši. Vše bez oleje. Je jemná, pomalá, intuitivní. Trvá 45 min a je spojena s lehkou aromaterapií. Na tuto masáž si prosím sundejte veškeré řetízky, naušnice i brýle. Vlasy si nechejte rozpuštěné a neplánujte si těsně po masáži třeba divadlo (budete mít menší rozcuch:) Na nic nemyslete, u této masáže je velmi důležité, aby probíhala v tichosti, aby se veškeré pozitivní účinky dostavily. Popovídat si můžeme potom :) Prostě se uvolněte a jen dýchejte, o nic se nestarejte, on ten svět tam venku na Vás tu necelou hodinku počká. Nedá se popsat, musíte ji zažít! (Info o ceně v záložce "ceník".)

Účinky:

 • pomáhá při bolestech hlavy
 • zmírňuje oční napětí
 • pomáhá zvládat psychickou únavu, podrážděnost
 • odstraňuje emocionální stres a napětí
 • povzbuzuje krevní oběh a cirkulací krve uvolňuje ztuhlé svaly
 • podporuje činnost nervového systému
 • stimuluje lymfatický systém
 • zlepšuje funkci imunitního systému
 • povoluje svalstvo vlasové pokožky hlavy
 • povzbuzuje růst vlasů a zlepšuje jejich kvalitu
 • pozitivně působí na poruchy spánku
 • zlepšuje koncentraci, projasňuje myšlení

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL NA RUCE K INDICKÉ MASÁŽI HLAVY

o masazich parafinovy zabal na ruce k indickeRuce ponoříte opakovaně do rozehřátého vosku a pak vám je zabalím do speciálních rukaviček, které udrží teplo co nejdelší dobu. V tomto čase mají namáhané svaly rukou možnost se plně uvolnit a získat mnohé benefity jako je úleva od napětí a bolesti, prevence karpálního tunelu nebo artrózy v kloubech na rukou, nepopsatelně příjemný pocit nebo třeba hebkost pokožky díky odstranění odumřelých buněk. To vše ve 45 minutách zatímco se necháváte hýčkat v oblasti šíje a hlavy právě Indickou specialitkou. Já osobně zábal miluju, proto chci i vám předat tuto jedinečnou zkušenost a zdá se - ideální kombinaci masáže CHAMPI a parafínového zábalu.

 

HÝČKACÍ MASÁŽE PRO ŽENY

o masazich hyckaci masazeUž nějakou dobu cítím, že tento typ masáže chci zařadit do své nabídky jako nějakýi zlatý hřeb, jako takový rituál pro ženu. Jde o pomalou, jemnější a intuitivní masáž celého těla s cílem totálně tělo a, s ním neodmyslitelně spjatou duši, rozmazlit. Vědomým dotekem tělo rozhýčkat tak, až si duše znovu zvědomí všudypřítomnou lásku a sílu přítomného okamžiku. Nejde o typ masáže, který by mě někdo naučil, tento styl jsem dala dohromady naprosto přirozeně, a to zejména zkušeností se svými klientkami. Zacílila jsem masáž na ženy právě proto, že mám pocit, že jsme svým způsobem "nedomazlené". Každá lidská bytost potřebuje v životě láskyplný dotek a když jde o ženu, platí to dvojnásob. Při této masáži používám suché techniky, stejně tak i olejové. Navíc také peříčka nebo teplé mokré žínky, čehož je výsledkem naprosté zcitlivění kůže, při kterém má člověk možnost ponořit se ještě hlouběji do svého já a zakusit přítomným okamžikem všechnu tu krásu, kterou máme uvnitř. Nemusíte se bát, v žádném případě nejde o erotickou masáž. Masíruji nejprve záda a šíji, pak přecházím plynule na nohy zezadu, následují nohy zepředu, paže a nakonec obličej a hlava. Závěr ještě zpříjemníme zvukovou lázní a mantrou. Je možné, že pořadí se změní, při této masáži postupuji intuitivně. Na partiích je samozřejmě možné se domluvit, ale věřte mi, tohle je ideální kombinace. Jako při každé masáži u mě, dodržuji naprosté ticho, atmosféru dotváří zapálené svíčky a příjemná hudba harmonizující všechny naše čakry. Tuto masáž provádím raději ve večerních hodinách, kdy žena po masáži již nemá žádné povinnosti a může si jít nejlépe v klidu lehnout. S tímto vědomím je snadnější se uvolnit a naladit se na sebe. Olej pro tuto masáž si můžete vybrat buď růžový nebo jasmínový - jsou to esence podporující ženskost.  Aromaterapie krásně uvolní tělo již vstoupením do prostoru, kde se masáž odehrává. Pokud by někomu nevyhovovaly tyto vůně, není problém použít jiný olej. A protože považuji tuto masáž za nepřekonatelný dárek pro každou ženu, kterou milujete (partnerka, maminka, sestra, kamarádka...), rovnou jsem i vytvořila dárkové poukazy, které dostanete již zapečetěné v obálce v dárkovém balení. Hýčkací masáž trvá 2 hodiny, z čehož posledních 10 minut nechávám ženě čas pro meditaci sama se sebou, kdy se v těle uloží veškeré pozitivní změny, které se masáží aktivovaly. Po masáži se budete cítit maximálně odpočatá, uvolněná, vyrovnaná, (sebe)vědomá, milující, milovaná a krásná. Uvidíte, tuto masáž si jednoduše zamilujete! (Info o ceně v záložce "ceník".)

 • Pomalá, jemnější, intuitivní
 • 2 hodiny
 • Suché i olejové techniky
 •  Peříčka a teplé žínky
 • Ticho, hudba, svíčky
 • Vědomý dotek
 • Mantra
 • Zvuková lázeň 
 • - Cíl: Uvědomění si sama sebe v lásce a kráse, kterou jsem

 

KOMPLEXNÍ PÉČE O RUCE A PAŽE S REFLEXOLOGIÍ

Pracujete rukama? Na počítači? Cítíte občas pobolívání malých kloubů na ruce nebo vám doktor řekl, že máte začínající artrózu v rukou, syndrom karpálního tunelu? Zajímá Vás, jak lze pomocí reflexních bodů na ruce harmonizovat celé tělo? Pak je tato masáž určena přímo Vám. Zkombinovala jsem několik harmonizačních procedur, díky kterým budete odcházet, jakoby Vaše ruce byly dva týdny v lázních :). Opravdu skvělý na tom je fakt, že promačkáváním bodů na ruce můžeme ovlivnit třeba činnost ledvin nebo např. žlučníku atd. Takže stačí dvě masáže, první si naplno užijete a při druhé budete dávat trochu pozor a pak si budete sami schopní ošetřit Váš lymfatický systém třeba v autobuse. Ráda Vám řeknu, kde je jaký bod a díky dostupnosti ruky můžete nakonec léčit i sami sebe. Věnuji se nejvíce rukám, ale pozornost dám také celým pažím a  šíji, která s pohyby horních končetin úzce souvisí. Péče tedy začne teplou lázní s tea tree olejíčkem, kde se Vám ruce krásně uvolní a změknou. V těchto zhruba deseti minutách se věnuji vaší šíji a vsedě uvolňuji tuto oblast. Pak ruce zahalím do peelingu a jemným promasírováním ruce omyju. Následně už si jen lehnete a necháte se hýčkat relaxační masáží rukou, paží i šíje. Vrcholem této, na ruce zaměřené péče, je reflexní působení na plošky na rukou a tím zharmonizování všech vnitřních orgánů a ozdravení celého těla. Celá procedura trvá 60 minut. Pokud byste chtěli dát svým rukám opravdu královskou péči, nabízím na závěr ještě parafínový zábal. Pro ty, kteří chtějí zkombinovat masáž zad a šíje, na kterou jsou zvyklí, s výše uvedenou péčí o ruce, není problém, ráda pro Vás tyto dvě masáže zkombinuju. Teď už jen vybrat, kterou variantou se necháte hýčkat a dát tak svým rukám náležitý odpočinek, který si jistě zaslouží, ať už děláte cokoli. Info o ceně v sekci "ceník".

 

KOMPLEXNÍ PÉČE O NOHY S REFLEXOLOGIÍ

Uvolníte nohy, uvolní se celé tělo... věřte mi. Proto považuji spojení masáže nohou s využitím reflexologie v kombinaci s masáží zad a šíje za naprostou jedničku. Pokud máte navíc nohy namáhané dlouhým stáním, sezením nebo sportovním zatížením, je pro vás tato masáž jako stvořená. Určitě to znáte... občas nohy po celém dni tak nějak pobolívají, zdají se oteklé a vy si chcete už jen lehnout. Začněte se systematickou prevencí proti chronickým otokům nohou, proti bolesti nohou a zad a objednejte se na tuto nesmírně příjemnou procedůru, kterou budete chtít absolvovat pravidelně. Mimo již zmiňované benefity má stlačování reflexních bodů na celé noze blahodárný vliv na celé tělo - fungování všech orgánů se posílí pomocí nervových zakončení právě na noze, bez jediného doteku na zádech uvolníme i celou páteř a posílíme imunitu! Začneme teplou lázní s tea tree olejíčkem a peelingem, která nohy perfektně připraví pro vstřebávání další péče. Poté nohy vyživíme olejem a příjemnými uvolňujícími tahy odstraníme ztuhlost kolem kloubů a v celé oblasti nohy až po koleno. Následuje reflexní ošetření plosky nohy a nártu. Postupným stlačováním bodů působíme na celé tělo - to může být v určitých oblastech trochu citlivější - tak s námi tělo komunikuje a ukazuje, kde konkrétně je v těle méně energie (případný problém). A pro ty, kteří se chtějí nechat hýčkat královsky, přidáme i masáž zad a šíje a já vám slibuji, budete odpočatí na těle i na duši, a to maximálně! Jen to popisuji a už se mi uvolňuje celý člověk. Vždy cítím příjemné mravenčení po celém těle a neskonalé blaho, a proto tuto masáž jednoduše miluju. Info o ceně v sekci "ceník".

 

ASTRÁLNÍ ROVNÁNÍ PÁTEŘE

Jako lidské multidimenzionální bytosti jsme tvořeny více než jen fyzickým tělem. Máme tělo, které známe, a to hmotné, dále však také např. éterické a astrální. Při této terapii se naladím na klienta a pomocí energie reiki rovnám obratel po obratli celou páteř od krční až po kostrč. A to právě v rovině astrálního těla. V průběhu 10 dnů po této terapii se fyzické tělo přizpůsobuje napravenému tělu astrálnímu a to vede k odstranění problémů spojených s páteří. V těchto deseti dnech by se člověk neměl věnovat jiné namáhavé fyzické aktivitě než té, na kterou je zvyklý. Rovnání páteře trvá 45 - 60 min, vždy individuálně podle stavu páteře klienta. Pokud bude rovnání kratší než 60 min, vyplním zbytek času příjemnou relaxační masáží zad a šíje. Tuto terapii provádím také v kombinaci s řádnou relaxační masáží zad a šíje a to celkově na 90 minut. Pojďte zkusit něco nového a nebojte, nečeká vás žádné prokřupávání nebo něco drastického, naopak jde o velmi pří-jemnou metodu pro všechny. Info o cene v záložce "ceník".

 

TERAPIE TĚLOVOU SVÍCÍ

Tělové svíce se využívají ke zlepšení problémů kdekoli na těle, ať už jsou to zaseklá záda, bolest hlavy, kašel či bolest zubů atd. Přiloží a zapálí se na místě nebo nejblíž místu bolesti a nechá se vyhořet. Podle zbytků v nedopalku svíce se dá diagnostikovat, zda je v onom místě problém mírnějšího charakteru nebo např.zánět či něco staršího. Pomocí komínového efektu svíce působí harmonizačně a léčivě 20 cm kolem svíce a 6 cm do hloubky těla. Ozdravný účinek znásobíme vědomým vydechováním bolesti do ohně. Terapie tělovou svící trvá asi 15 min.a je vhodným doplňkem umocňujícím účinek masáže. Vřele doporučuju! Info o ceně v záložce "ceník".

 

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ - RITUÁL

Milé dámy, které nosíte pod srdcem miminko, zvu vás na uvolňující masáž zad, nohou nebo i rukou a obličeje, kdy si odpočinete jak fyzicky, tak vnitřně. Cílem masáže je uvolnit namáhané svalstvo hlavně bederní páteře a nohou, ale taky je zde cílem se uvolnit psychicky, zastavit se v přítomném okamžiku, kdy je o vás zvenčí pečováno a spojit se se zázrakem, který nosíte uvnitř. Užijte si intimní chvíle relaxu se svým dítětem uvnitř, kdy se cítíte jako v bavlnce a nic vás neruší, nic nemusíte, pouze se nalaďujete na spojení mezi vámi. I díky péči, kterou si věnujete v těhotenství může mít váš porod příjemnější průběh, protože se naladíte na vaše tělo a uvědomíte si sílu a moc, kterou jako žena máte. Vaše tělo je schopné přivést na svět novou bytost a vy si jednoznačně zasloužíte tu nejlepší péči. Při masáži používám čistý mandlový olej s přidanou luxusní esenciální složkou růže, která podpoří ženskou energii ve vás. Lehnete si na bok nebo zůstanete sedět, prostě tak, aby vám bylo příjemně a já vás budu hýčkat vědomým dotekem, nakonec vám udělám jemnou masáž obličeje bez oleje a účinek masáže podpoříme zvukovou lázní tibetské mísy nebo zvonkohry. Nakonec vám sdělím mantru, která podpoří ženskou energii, sílu a spojení s dítětem a nechám vás ještě chvíli relaxovat. Respektujte prosím, že nikdy nemasíruju ženu v prvním trimestru a pokud máte rizikové těhotenství nebo jakákoli zdravotní omezení, potřebuju mít před masáží potvrzení od lékaře, že na masáž můžete jít. Děkuji a budu se moc těšit na vás všechny 2 v jednom (nebo klidně 3 v jednomJ)! Přiznám se, že tento rituál/masáž předávám moc ráda a cítím velký respekt a čest, že právě já vás mohu masírovat. Děkuji za důvěru. (Doporučuji zkombinovat těhotenské masáže s metamorfní technikou, o jejíž účincích se dočtete níže.)

 

METAMORFNÍ TECHNIKA - MOTÝLÍ MASÁŽ

Příjemná, hluboce relaxační a vysoce účinná metoda pro uvolnění emocionálních a citových bloků a vzorců utvořených během prenatálního vývoje, tzn.v lůně matky. V praktickém životě se můžou tyto bloky projevovat fyzickou nemocí, psychickou nerovnováhou, stresem, komunikačními problémy atd. Je založena na principu uvolňování energie, která vyživuje bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí po narození, které se fixují na reflexní zónu páteře, chodidel, rukou a hlavy. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního vývoje, od početí až po moment narození. Nejde o masáž ani terapii, tato hodinu trvající bezolejová metoda je unikátní v tom, že bez toho aniž byste sdělovali jakékoli zdravotní či psychické potíže, dokáže dát nový impuls naší vnitřní tvořivé životní síle, která nám pomáhá nejlépe využít náš životní potenciál. Aplikace této metody působí na zlepšení zdraví, zvýšení vnitřní motivace a radosti, psychické vyrovnanosti a harmonického stavu bytí. Pokud potřebujete získat nadhled, radost, klid v duši nebo cítíte, že ne vše ve vašem životě je v rovnováze a jak má být, od zdraví až po různé vztahy – třeba to zrovna Metamorfní technika dokáže změnit. Uzdravujícím zdrojem je přímo vaše specifická životní energie, která se touto technikou aktivuje a která sama ví nejlépe, kde zapůsobit. Jde o vrozenou inteligenci našeho organismu, který má úžasnou schopnost regenerace. Důvěřujeme tedy inteligenci našeho těla. Sama tuto techniku zbožňuju, protože, když mi ji někdo provádí, krásně si odpočinu a cítím se jakoby celkově restartovaná, vyklidněná a vždy odcházím s úsměvem na rtech.

Pro koho je metoda vhodná? Pro všechny, dospělé, děti, seniory. Je úžasná pro řešení hyperaktivity dětí, poruch sebeovládání, agresivity, autismu, také pro těhotné ženy a zdravý vývoj jejich miminek. Je úspěšná i při řešení poruch či zdravotních problémů velmi starého původu. Má trvalý účinek bez jakýchkoli vedlejších účinků.

Doporučuji ošetření provádět max. jednou týdně, aby energetický systém ustál procesy přeorientování. Pokud člověk trpí konkrétním problémem, je vhodné ošetření opakovat i 10x za sebou nebo chodit prostě jednou za čas podle pocitu, ale ani jedna samostatná terapie není zbytečná. Děti zvládají proceduru častěji, jelikož jejich energetický systém funguje na rychlejší otáčky. Pokud to dítě připustí, můžou maminky ošetřovat své děti.

Metamorfní technika se zrodila z výzkumů pocházejících z 50. let 20.století, kterým se věnoval anglický neuropat a reflexolog Robert St.John. Pracoval s dětmi trpějícími autismem a Downovým syndromem. Jeho poznatky dále rozvinul Kanaďan Gaston San-Pierre, který se St. Johnem v 70.letech spolupracoval a dal této metodě název Metamorfní technika.

 

 KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE

Je to metoda, která zklidňuje nervovou soustavu, napomáhá hlubší relaxaci a tím regeneraci celého těla. Uvolňuje napětí z oblasti hlavy, zvyšuje prokrvení a tím i detoxikaci mozku. Člověk se myšlenkově pročistí a většinou pocítí novou vlnu životní energie. Tato terapie působí na zlepšení koncentrace, poruch řeči, projevů stresu a úzkosti, pozitivně působí i na lidi s autismem, hyperaktivitou, Crohnovou chorobou, epilepsií, roztroušenou sklerózou, Alzheimerem nebo pro toho, kdo prodělal zánět mozkových blan. Během aplikace Kraniosakrální terapie se uvolňuje serotonin, jehož působení má za následek pozitivní přístup k životu, nadhled. Zároveň se vyplavuje hormon dopamin, který dává našemu životu tzv. flow, zlepšuje soustředění a mizíkuje nepotřebné myšlenky. Celá procedura se provádí vleže, v pohodlném oblečení, trvá kolem hodiny a půl a zahrnuje úvodní rozhovor, 60 - 70 min.práce (pro mě, pro vás relaxu:) a na závěr ještě necháme doznít účinky a popř. si popovídáme o zážitku.  Terapeut se přikládáním rukou naladí na tok mozkomíšního moku a pohyb kostí v těle. Každý člověk má zhruba 120- 170 ml mozkomíšního moku, kterému se ne náhodou přezdívá “tekutina světla”. Obsahuje totiž mnoho fotonů, tedy částic světla. Mozkomíšní mok proudí v oblasti hlavy, celou míchou, páteří až do kosti křížové, kde svým pohybem doslova prozařuje vše kolem. Celá terapie tedy mimojiné působí také na všechny čakry (energetická centra) v těle, které se ovlivňovaným tokem přirozeně harmonizují. Kraniosakrální terapie byla vyvinuta doktorem Wiliamem Garner Sutherlandem od roku 1900 do roku 1950. Dr. Sutherland byl první, kdo pohmatem objevil, že kosti lebky se pohybují a studoval rytmickou aktivitu tekutitn přes tkáně a jejich vliv na celé tělo. Kraniosakrální koncept je považován za jeden z významných objevů fyziologie člověka, také proto, že dokázal, že kosti lebky a celého těla se doopravdy i u dospělého člověka stále pohybují. Tento jev se nazývá tzv. dech života..

Kraniosakrální uvolnění blahodárně působí na celé naše tělo, mysl i emocionální složku. Doporučuje se absolvovat jednou za týden, ale i méně časté ošetření má hluboký účinek. Celkově se po této metodě budete cítit odpočatí, zregenerovaní, posílí se vaše zdraví a obranyschopnost a celkově se zharmonizují a urovnají ty oblasti ve vašem životě, které mají. Moc ráda tuto metodu provádím, protože vidím pěkně výsledky a mám skvělou zpětnou vazbu od klientů, což mě jen povzbuzuje předávat Kraniosakrální terapii dál.

Na tuto terapii by neměli jít jedinci, kteří prodělali mozkovou příhodu, trombózu, léčili se na onkologii, mají aneurysma, zvýšený nitrooční tlak, zánětlivá a infekční onemocnění. Pokud máte jakékoli zdravotní omezení nebo nejistotu, přineste na masáž potvrzení od svého lékaře, že můžete absolvovat kraniosakrální terapii.

 

JEMNÁ INTUITIVNÍ MASÁŽ

Tuto hodinovou nebo celkovou hodinu a půl trvající masáž jsem vyvinula pro lidi, kteří mají raději jemnější dotek. V průběhu tohoto typu masáže nejde tolik o důkladné promasírování svalů, ale hlavně o zregenerování těla a mysli pomocí doteku s voňavým olejíčkem (svaly se i v tomto případě uvolní, jen jemnější cestou). Energeticky se napojím na jedinečnost klienta a jeho tělo mi samo průběžně říká, kde chce dotek zacílit, jak rychle/pomalu atd. Váš energetický systém pak pomáhá nastolit rovnováhu v organismu sám a to je také cíl. Tímto způsobem regenerujeme tělo i duši, přes dotek těla se dostáváme do hlubších úrovní bytí a harmonizujeme i vnitřní orgány nebo emoce. Při tomto stylu masáže vždy využívám energii Reiki a záměr, který si na začátku masáže určíme, a to mi pomáhá pozitivně působit  na vaše tělo a systém. Vůni olejíčku si můžete vybrat těsně před masáží podle vaší nálady a na závěr se ještě ponoříme do zvukové lázně pomocí tibetské mísy nebo zvonkohry, aby váš uvolňující zážitek získal nepoznaný rozměr.

 

REIKI ZDARMA KE KAŽDÉ MASÁŽI

Reiki mi v mé práci jen pomáhá. Proto nevidím důvod, aby tato služba byla dál zpoplatněná a nabízím ji pro všechny zdarma v rámci kterékoli masáže, kromě Kraniosakrální terapie a Metamorfní techniky. Reiki je univerzální léčivá energie, která působí tam, kde je jí nejvíce třeba. Není to tak, že bych předávala klientovi svou energii, z terapeuta se stává pouze kanál, kterým proudí životodárná energie přes jeho ruce. Na masáži se buď zeptám nebo stačí jen říct "...a prosím taky o Reiki". Bez vašeho souhlasu nesmím s energií pracovat, takže kdo naopak zájem nemá, nemusí mít žádné obavy, že bych dělala cokoli, co by nechtěl.